Ортопедичні матраци

   Ортопедичний матрац-це такий матрац, який підтримує хребет людини в природному фізіологічному положенні під час всього сну. Якщо підходити до питання серйозно, то правильно говорити не ортопедичний матрац, а матрац з ортопедичним ефектом. Матрац з ортопедичним ефектом допомагає зняти напругу і розвантажити хребет. Якщо на хребет немає жодних додаткових навантажень, тоді він знаходиться в природному положенні. Тому правильно підібраний матрац з ортопедичним ефектом повторює контури людського тіла, що сприятливо впливає на хребет.

   Приміром, якщо людину схильну до повноти покласти на м'який матрац, матрац увігнется всередину. Такий матрац уже не може прийняти необхідну форму для правильної підтримки тіла цієї людини, і як наслідок - ортопедичний ефект такого матраца зводиться до нуля. Або ж такий варіант: для худенької мініатюрної дівчини вибрали жорсткий матрац. Хребет цієї дівчини буде також знаходитися в неприродному положенні, тому що матрац під її вагою буде недостатньо прогинатися, і, як наслідок, хребет опиниться в неприродному положенні. Тому, для того щоб придбаний Вами матрац був ортопедичним саме для Вас необхідно співвідносити Вашу вагу і властивості конкретного матраца.

   Підбирайте матрац, який буде зручний особисто Вам. А ми поділимося з Вами нашим досвідом. І Ви обов'язково залишитеся задоволені своїм вибором і нашим матрацом!