Шафи-купе

    Ми пропонуємо шафи-купе для прихожих, спалень, віталень, дитячих, домашніх кабінетів, офісів, тощо. При цьому в нас Ви маєте можливість придбати або ж замовити шафу-купе серійного виробництва, виготовлену на індивідуальне замовлення. 

    Серійні шафи-купе вирізняються доступнішою ціною, а якість такої шафи не поступається виготовленій за індивідуальним проктом. Такі шафи-купе мають широкий діапазон розмірів, варіації конструкцій корпусів та різноманітнісь кольорової гами. Тут Ви, водночас, маєте можливість підібрати висоту, ширину та глибину шафи-купе відповідно до Ваших розмірів, обрати необхідне наповнення та ламінацію ДСП. 

    Загалом ми пропонуємо більш ніж 1000 стандартних корпусів та по 6 декорів до кожного з них. До того ж Ви можете доповнити шафу-купе додатковими опціями: мобільними шухлядами, кутовою секцією, карнизом із підсвіткою та ніжками. Залежно від моделі в комплекті йде певна кількість полиць які розміщують за Вашим бажанням під час монтування шафи.

    Шафи-купе можна оздобити різноманітним наповненням фасадів: ДСП-стиль та елегантність; дзеркало-візуальне збільшення об'єму приміщення+основна функція. Скло підкреслить Ваш особистий стиль. А надати шафі-купе неперевершеного вигляду допоможе художнє матування на дзеркалі чи на склі або ж-фотодрук. Для досягнення оригінального дизайну шафи-купе ми пропонуємо комбінувати наповнення дверей: за рахунок ділення фасадів гармонійно поєднуються ДСП, дзеркало та скло.

    Отож, замовляючи шафу-купе серійного виробництва Ви отримуєте хорошу якість за доступною ціною з максимально швидким терміном виготовлення.